Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: wojownik
4 Wrzesień 2009
Krav maga - Łódź
Autor Wiadomość
La'ma 
Posiada 1 dan

Trenuję: Brak
Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: Z daleka
Wysłany: 17 Styczeń 2009   Krav maga - Łódź

Jaka jest najlepsza sekcja krav magi w Łodzi ? Co myślicie o tej na Sienkiewicza 117 w gimnazjum nr. 5(http://www.kravmagalodz.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1)

Kiedy powinienem przyjść na pierwszy trening ? Płaci się z góry ? Czy pierwszy trening również jest płatny ? Grupa początkująca I a grupa początkująca II różnią się czymś od siebie np. przedziałem wiekowym ? jeśli tak to do której bym musiał chodzić jak mam 16 lat (rocznikowo 17)

Przedstawcie mi swoje opinie na temat tej sekcji i ewentualnie polećcie inną. I jeżeli ktoś z was tam uczęszcza niech mi w miarę możliwości wytłumaczy jak wygląda pierwszy trening i czego na dzień dobry oczekują. Tam na ich stronie coś mało jest informacji a poza tym zielony jestem w tych sprawach :).

Ostatnie pytanie:

czy są inne style walki które byście polecili takie bez zbędnych akrobacji czy wygibasów bardzo skuteczne i przydające się w starciach ulicznych ?

Sory za noobskie pytania.
 
 
Świeży
Gość
Wysłany: 19 Wrzesień 2009   

Co do powyższych pytań nie odpowiem ponieważ nie jestem z łodzi ale jeżeli interesuje Cię jakaś uliczna sztuka bez wygibasów polecam Combat Kalaki
 
 
daro91 
Posiada 1 dan

Trenuję: Kick Boxing
Wiek: 34
Dołączył: 02 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Katowice,Tychy
Wysłany: 2 Wrzesień 2010   Krav maga

ja cwicze kick boxing ale mimo to mam rozne ciekawostki dla tych ktorzy lubia cwiczenia domowe.
moj tato jest trenerem karate i krav magi chcialem chdozic na treningi krav magi ale sam poczatek jest bolesny hehe
teraz w punktach powiem co i jak i jakie cwiczenia
1.rozciagliwe cwiczenia (rece w gore nogi bardzo rozszerzone)
2.ciosy (kucamy w lekkim rozkroku na 2 sekundy a nastepnie wstajemy i oddajemy cios w punkt ktory sobie wymierzymy)
3.kopniecia noga (stajemy rozprostowani rece mamy opuszczone i nieruchome prawa lub lewa reka kopiemy w dany punkt
wiecej cwiczen jezeli chcecie to piszcei do mnie na skrzynke zawsze odpisuje
_________________
:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group