Poprzedni temat «» Następny temat
A wiec co?
Autor Wiadomość
rolland
[Usunięty]

Wysłany: 30 Kwiecień 2005   A wiec co?

ja z takim pytaniem: co najlepiej nosic przy sobie do obrony? Pare razy mialem takie sytuacje ze wyskoczyl mi jakis typ (mam 16 lat :/ ) no i co robic? Trenuje tylko karate i to od niedawna... Nie moze to byc rzecz duza (kij Bo ktorym umiem walczyc bo to nie ma sensu) a zarazem chce zeby to byla rzecz poreczna i skuteczna. Co mi poradzicie?
 
 
MATI 
Posiada 2 dan


Wiek: 46
Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 112
Skąd: kraina cienia(wa-wa)
Wysłany: 30 Kwiecień 2005   

nunchaku,nóz,gaz,paralizator elektryczny,kastet to są poręczne rzeczy dość i łatwo ukryć. no kij bo jest za długi zeby to gdzieś schować a tak chodząc z kijem w ręku juz samym wygladem byś prowokował do zaczepki
 
 
rolland
[Usunięty]

Wysłany: 30 Kwiecień 2005   

mhm. a macie moze jakiegos linka do sklepu internetowego gdzie moge sobie kupic nunchaku? przydalo by sie. (drewniane bym potrzebowal)
 
 
wojownik 
Szefu


Trenuję: BOKKEN
Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 1020
Wysłany: 30 Kwiecień 2005   

Cytat:
mhm. a macie moze jakiegos linka do sklepu internetowego gdzie moge sobie kupic nunchaku? przydalo by sie. (drewniane bym potrzebowal)

rozejrzyj sie po forum to zobaczysz jakie wykonuje lub wejdz na moje aukcje baner jest w sklepie.
_________________
https://www.bokken.pl/blog-nc-1.html
 
 
angelus88
[Usunięty]

Wysłany: 30 Kwiecień 2005   

CZYTAĆ POSTY NIE DUBLOWAĆ TEMATÓW

Prosimy wszystkich nowych użytkowników o nie dublowanie tematów które już istnieją http://www.wojownik.com/viewtopic.php?t=34
Poza tym www.bokken.pl to sklep internetowy po lewej stronie u góry ekranu jest napis SKLEP :mrgreen: :wink:
Ostatnio zmieniony przez wojownik 20 Kwiecień 2011, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gilotyna
[Usunięty]

Wysłany: 4 Lipiec 2005   

najlepiej jest przy sobie nosić doświadczenie walki wręcz.nie wszędzie wpuszczą cię z nunem.kałaszam-od co
 
 
Lothian 
Posiada 2 dan

Trenuję: iaido, shotokan
Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 86
Skąd: Z choinki ;)
Wysłany: 11 Lipiec 2005   

Najlepiej jest używać MÓZGU, potem SZYBKICH NÓG. Ktoś tam radził nóż, nunczaku, kastet... odsyłam do ustawy o broni i amunicji oraz do kodeksu karnego. Jeśli użyjesz tych przedmiotów w samoobronie, to raczej możesz być PEWNY, że zostanie ci postawiony zarzut przekroczenia obrony koniecznej (nie wnikając już w to, że kastet i nunczaku nie można posiadać bez - teoretycznie - pozwolenia). Lepiej więc noś młotek, albo klucz francuski. Z posiadania tych przedmiotów zawsze się wytłumaczysz, a są nie mniej skuteczne we wprawnych rękach. Pozdr.
_________________
Przed nami Wielka Przestrzeń...
 
 
Ryuzoku
[Usunięty]

Wysłany: 11 Lipiec 2005   

wg mnie broń owszem, wystarczy tylko umiejętnie ją schowaćżeby nie było jej widać, i żeby łatwo jej sie nie dało znaleźć, wtedy najlepiej w sumie jakieś nun-jak coś u ciebie nie znajdą, a jak sie przyczepią że użyłeś takiej broni to mówisz że złapałeś jakiegoś kija co leżał obok i nim przywaliłeś-nawet w środku jakiegoś baru, alen iech ci udowodnią że to nei był ki ja nun-o ile nie mają zapisów z kamer to nic nei mogą z tym zrobić...
a co do tego że najlepsze jest doświadczenie walki-owszem, bo bez tego nawet z bronią dużo nie zdziałamy...
 
 
Sorc 
Posiada 3 dan
Umysłowy abstynent


Wiek: 35
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 125
Skąd: Tarnów
Wysłany: 13 Lipiec 2005   

Nunchako, paralizator,gaz,teleskop,kastet, makiwara - w pelni sie zgodze mozna tym narobic krzywdy i napewno sie obronisz przeciwko dwom napastnikom [jesli nie maja broni] noz odradzam bo wyzwala straszna determinacje i agresje u napastnika pozatym mozesz tym zabic [i to bardzo latwo] a nunem czy kasterem juz troche trudniej
_________________
Only the dead saw end of war.
 
 
 
gilotyna
[Usunięty]

Wysłany: 16 Lipiec 2005   

Nunchako, paralizator,gaz,teleskop,kastet, makiwara

wiesz do czego sluży makiwara ? :twisted:
 
 
Itachi 
Posiada 2 dan


Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 46
Skąd: konoha
Wysłany: 16 Lipiec 2005   

gilotyna napisał/a:
, makiwara

wiesz do czego sluży makiwara ? :twisted:


makiwara sluzy do treningu uderzen i kopniec nie?? myle sie? to po co na ulice z tym ?? :t
_________________
"Namida shita kaze wo atsumeteitaina.Nami no sagitsukatte kanata e kaketeku.Kaku kowaku natteru uchi ha tookutemo. Egai ta mirai e tsuzukiteru."

www.narutostory.net
 
 
 
marciniak
[Usunięty]

Wysłany: 17 Lipiec 2005   

Po to żeby się nauczyć silnie uderzać, tak aby nie musieć powtarzać. Na czymś trzeba sie nauczyć uderzać.
 
 
Sapka 
Posiada 1 dan

Trenuję: Judo
Wiek: 26
Dołączył: 10 Maj 2010
Posty: 22
Skąd: Zabkowice Slaskie
Wysłany: 13 Maj 2010   

ja zawsze nosze 3 kunai i shuriken a sklep jak dla mnie najlepszy www.bokken.pl
_________________
"Drogą mi jest jedynie odnosić zwycięstwo jakąkolwiek bronią"
Ostatnio zmieniony przez wojownik 20 Kwiecień 2011, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group