Poprzedni temat «» Następny temat
filoizofia, wiara, etyka, moralność, mistycyzm itp
Autor Wiadomość
angelus88
[Usunięty]

Wysłany: 14 Luty 2005   filoizofia, wiara, etyka, moralność, mistycyzm itp

Można by zrobić z tego duży temat na pierwszej stronie, jeśli będzie dużo odpowiedzi ale narazie jest tutaj.
 
 
Xaero 
Posiada 4 dan


Trenuję: sztuki walki
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 381
Skąd: by tu wziąść kawuche
Wysłany: 25 Luty 2005   

Od niepamiętnych czasów ludzie wieżyli w horoskopy. Mam stronke z chińskim horoskopem.

http://www.wrozby.pl/iching.php
 
 
rolland
[Usunięty]

Wysłany: 16 Kwiecień 2006   

tak... horoskopy....
jak mozna wierzyc ze 1/12 spoleczenstwa spotka to samo zarowno w pracy jak i w zyciu osobistym ;>
Filozofia, moim zdaniem kazdy ma swoja filozofie i inaczej mysli, ale tylko niektorzy nie boja sie tego pokazac...
 
 
Ryuzoku
[Usunięty]

Wysłany: 17 Kwiecień 2006   

Cytat:
kazdy ma swoja filozofie i inaczej mysli, ale tylko niektorzy nie boja sie tego pokazac...

wiesz ,akurat czemuś takiemu są zawsze powody, ja naprzykład najczęściej słysze ze mam filozofie rasistowską, opierającą sie na nadludziach etc...i cos takiego poprostu odstrasza...
a co do horoskopow...wierze ze cos sie da przepowiedziec, ale napewno nie za pomocą gazety z programem tv w ktorej ktos przeczyta ze w najblizszych dniach cos go spotka...
 
 
Cinek0212 
Posiada 1 dan


Trenuję: BRAK
Dołączył: 11 Paź 2011
Posty: 3
Skąd: Wolica
Wysłany: 11 Październik 2011   

Dla mnie horoskok to gów.. Nie da sie przewidziec przyszłości moim zdaniem. Podkreślam moim zdaniem. Pewne są tylko 2 rzeczy: podatki i śmierć. Na jakiej podstawiem można probować nawet przewidywać przyszłość? Ja nie wiem ale jeśli ktoś wie to niech mnie uśwaidomi. Chętnie poznam nowe rzeczy:P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group