Poprzedni temat «» Następny temat
Strach czyli...
Autor Wiadomość
Xaero 
Posiada 4 dan


Trenuję: sztuki walki
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 381
Skąd: by tu wziąść kawuche
Wysłany: 27 Luty 2005   Strach czyli...

...czego się najbardziej boicie. Piszcie czego się obawiacie nawet coś głupiego a może chcecie napisać czego się boi wasz kumpel.Zapraszam!

Ja najbardziej boje się jak zasne a po przebudzeniu będę miał paralisz całego ciała (tak jak ten koleś co grał supermana co niedawno umarł). Poprostu nie wyobrażam sobie życia bez ruchu.
 
 
angelus88
[Usunięty]

Wysłany: 27 Luty 2005   

ten gość to Christopher Reeve, Ja panicznie boję się wysokości powyżej 5 piętra jak podchodzę do jakiejś barierki z kimś = paraliż i ani w te ani w te, ale tylko jak ktoś jest ze mną, od razu wyobrażam sobie na kilka sposobów jak może spaść, jak jestem na jakiejś wysokości sam czuję tylko dyskomfort, ale jak jest w pobliżu jakaś osoba (nawet obca), nie mogę się ruszyć, jakbym stał na huśtawce i ktoś nią ciągle bujał, wszystko się rusza, prze.... , no i kto poda głupsze objawy :)
***************************************************
Nie piszę nowego posta żeby nie zajmować miejsca ale z takich bardzo odległych lęków to też sie czasem boję, że nie spotkam swojej 2 połówki, albo coś spieprzę i ją stracę :D
Ostatnio zmieniony przez angelus88 28 Luty 2005, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Oceansoul 
Posiada 2 dan

Wiek: 43
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 107
Skąd: Gdynia
Wysłany: 28 Luty 2005   

boje sie ze cos sie spieprzy w moim zyciu i nie bede w stanie utrzymac mojej milosci i siebie (+ewentualnych dzieci), ona mnie rzuci, dzieci sie mnie wyrzekna, stocze sie na samo dno mieszkajac w miejscowosci w ktorej nie znaja aikido :(
_________________
The Way of Harmony of the Spirit
 
 
 
Sorc 
Posiada 3 dan
Umysłowy abstynent


Wiek: 35
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 125
Skąd: Tarnów
Wysłany: 28 Luty 2005   

Ja boje się ... ciemności ;) może nie panicznie ale zawsze sobie wole zapalić światło niz iść po ciemku - bardzo to dziwne o_O
_________________
Only the dead saw end of war.
 
 
 
piotreksu 
Strażnik

Wiek: 42
Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 148
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 28 Luty 2005   

ja boje sie "glebokosci" jezeli pllyne statkiem i spojrze tafle wody i wyobraze sobie ze pode mna kilkaset metrow glebokosci, kolana mi sie uginaja...
ale jesli chodzi o sama wode to lekow nie mam boje sie tylko baaaaardzo duzych glebokiosci.
 
 
 
wojownik 
Szefu


Trenuję: BOKKEN
Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 1020
Wysłany: 17 Kwiecień 2005   

lak wysokosci, przestrzeni itp jest to dosc klopotliwe bo w sytuacjach w ktorych wszyscy zachowuja sie normlanie ja podchodze do tego z wielkim dystansem

Bedac na dachu budynku, zaporze solinksiej :) itp nie mam mozliwosc podejsc na krawedz i spojrzec w dol :(
jedyny plus tego wszysktiego ze z wiekim czlowiek nabiera do tego dystansu ... mzoe kiedys calkowicie mi to przejdzie ? trudno powiedziec
_________________
https://www.bokken.pl/blog-nc-1.html
 
 
Xaero 
Posiada 4 dan


Trenuję: sztuki walki
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 381
Skąd: by tu wziąść kawuche
Wysłany: 17 Maj 2005   

JA strasznie boje się jeździć windą. A jakie bierze mnie żyganie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
szwagier 
Posiada 4 dan

Wiek: 35
Dołączył: 11 Lut 2005
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 17 Maj 2005   

ja też boje się większych wysokości, szczególnie jak byłem kiedyś w mieszkaniu siostry (mieszkała bodajże na 8 piętrze) jak weszłem na balkon to miałem niezłego stracha :mrgreen:
nie wiem jak ludzie mogą mieszkać na takich wysokościach :|
 
 
 
romanz2 
Posiada 4 dan

Trenuję: br
Wiek: 47
Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 543
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18 Maj 2005   

arachnofobia, + lęk o swoją przyszłość, bo póki co zawsze mi coś nie wychodzi
 
 
Xaero 
Posiada 4 dan


Trenuję: sztuki walki
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 381
Skąd: by tu wziąść kawuche
Wysłany: 18 Maj 2005   

Aj ostatnio nabawiłem się strachu przed kontuzjami ponieważ ostatnio miałem dużo załmań (w tym roku ze 4) kilka zwichnięć i naderwany mięsień (tylko nie myślcie że ze mnie to ciapa :wink: :D )
 
 
rolland
[Usunięty]

Wysłany: 18 Maj 2005   

ja sie boje wysokosci w sumie. moim zdaniem to nie jest dobre. proboje to przezwyciezyc ale nie jest tak latwo.... :|
 
 
romanz2 
Posiada 4 dan

Trenuję: br
Wiek: 47
Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 543
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18 Maj 2005   

No i boję się jednego przejścia dla piszych. To cud, że samochód bardziej ucierpiał odemnie.
 
 
gilotyna
[Usunięty]

Wysłany: 29 Maj 2005   

ja najbardziej sie boje przebudzenia w grobie.).jak ten facet w telenoweli(zart nie ogladam niewolnicy isaura etc.)

o dziwo nie mam klaustrofobi
albo sie skremuje albo pchowam z mieczem badz komurka :oops: :oops: :oops:
 
 
MATI 
Posiada 2 dan


Wiek: 46
Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 112
Skąd: kraina cienia(wa-wa)
Wysłany: 30 Maj 2005   

moze to śmieszne ale boje sie jak ogladam nieraz horrory.potem śnią mi sie jakieś głupoty hehehe
 
 
Xaero 
Posiada 4 dan


Trenuję: sztuki walki
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 381
Skąd: by tu wziąść kawuche
Wysłany: 4 Czerwiec 2005   

Ja ostatnio na treningu upadłem i uderzyłem się w mostek i stało się to czego się bardzo boje przestałem oddychać!! Ledwo mogłem wciągnąć wdech ale miałem farta że trener mnie jakoś dziwnie chwycił i odpuściło.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group