Poprzedni temat «» Następny temat
Bić kobiete...?
Autor Wiadomość
Shogun 
Posiada 2 dan


Trenuję: sztuki walki
Wiek: 38
Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 47
Skąd: Kraków / Lesko
Wysłany: 17 Luty 2005   

Wątpie żebym kiedyś spotkał kobite która będzie na tyle dobra żeby mogła mnie uszkodzić i w dodatku jeszcze tego chciała [bo te naprawde dobre są raczej normalne i nie napadają na ludzi]

a więc;
bloki i lekceważący śmiech 8)
 
 
Sorc 
Posiada 3 dan
Umysłowy abstynent


Wiek: 35
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 125
Skąd: Tarnów
Wysłany: 18 Luty 2005   

U nas w mieście był taki motyw (na pewnym osiedlu) :

Dwóch kolesi stało jakies 5 metrow dalej a 3-4 panienki podchodzily i wyskakuj z komorki ;p a kolesie mieli ubaw, że "kobieta" skroila kogos
_________________
Only the dead saw end of war.
 
 
 
Narutos 
Posiada 2 dan


Wiek: 37
Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 71
Skąd: Opole City ;]
Wysłany: 18 Luty 2005   

Ja tam kobiet nie biję . nawet kwiatkiem. No chyba, zę jej działąnia zagrażają mi lub komuś z mojego otoczenia. Np jak by jakaś wariatka leciała na mie z piłą mechaniczną :D
_________________
Just follow your path...
 
 
 
Zoolw 
Posiada 1 dan

Wiek: 35
Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 43
Wysłany: 3 Marzec 2005   

Najlepszy, i chyba najbardżiej "pokojowy"sposób żeby uspokoić kobiete to uderzenie w środek piersi...Z tego co wiem kobieta od razu siada po czymś takim 8) Chociaż nie próbowałem
 
 
marsik 
Posiada 2 dan


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 110
Skąd: Kraków N-H
Wysłany: 3 Marzec 2005   

Znaczy w co?? W sutka??
_________________
Autor tego posta informuje, że bywa skrajnie nietolerancyjny i często miewa w poważaniu resztę świata.
Dziękujemy za uwagę.
 
 
 
angelus88
[Usunięty]

Wysłany: 3 Marzec 2005   

Ciekawa opcja. A może lepiej wykręcać (widziałem giedyś na filmie "100girls') tyle że faceci tak się bili :). Nie no a tak poważnie to działa? Wie ktoś czy udeżenie w środek piersi to dobry pomysł ? Mówimy o gangu fest dresiarek 2m i 10 cm izolacji dale nie ?
 
 
marsik 
Posiada 2 dan


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 110
Skąd: Kraków N-H
Wysłany: 3 Marzec 2005   

A jak dziewczyna ma silikony to też skutkuje?? :twisted:
_________________
Autor tego posta informuje, że bywa skrajnie nietolerancyjny i często miewa w poważaniu resztę świata.
Dziękujemy za uwagę.
 
 
 
Zoolw 
Posiada 1 dan

Wiek: 35
Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 43
Wysłany: 4 Marzec 2005   

Skutkuje 8) Tak chodżi dokładnie o sutek :) ...A co do wykręcania to już inna historia
 
 
wojownik 
Szefu


Trenuję: BOKKEN
Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 1020
Wysłany: 6 Marzec 2005   

Nie podoba mi sie pomysl bicia pan w te czule miejsca poniewaz takie udezenia moga byc szkodliwe dla zdrowia ( udezanie, szczypanie itp moze grozic nawet rakiem ) tak wiec zamiast bic lepiej zrobic masaz - mzoe tez jej wtedy przejdzie i nie bedzie agreswyna :D
_________________
https://www.bokken.pl/blog-nc-1.html
 
 
marsik 
Posiada 2 dan


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 110
Skąd: Kraków N-H
Wysłany: 6 Marzec 2005   

Ja osobiście też dużo bardziej wole maswować niż uderzać, bezpieczniejsze dla niej i przedewszystkim przyjemniejsze dla obojga <lol>
_________________
Autor tego posta informuje, że bywa skrajnie nietolerancyjny i często miewa w poważaniu resztę świata.
Dziękujemy za uwagę.
 
 
 
angelus88
[Usunięty]

Wysłany: 6 Marzec 2005   

chyba że pani wyższa od nas i 2 razy cięższa użyje kija basebolowego, albo 20 cm kosy :) możecie sobie masować takiego przeciwnika ja bym go obezwładnił żeby przeżyć. A jak już koniecznie poruszać temat masowania to można złożyć sobie posta "erotyczno-leczniczy masarz relaksacyjny" . Panowie chyba mówimy o zagrożeniu a nie o fajnej laseczce która chętnie by się dała wymasować ;) , ona by nie myślała o powikłąniach kopiąc nas w krocze albo waląc kijem po głowie, bądźmy realistamy, co nie??
 
 
romanz2 
Posiada 4 dan

Trenuję: br
Wiek: 47
Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 543
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29 Kwiecień 2005   

W mojej dawnej szkole była dziewczyna wyglądająca i zachowująca się jak facet. Wg. legend pobiła kilka dziewczyn i facetów =]

Mógłbym w ostatecznej, kiepskiej sytuacji uderzyć, ale nie z pięści a otwartą dłonią albo coś.
_________________
Hax
 
 
MATI 
Posiada 2 dan


Wiek: 46
Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 112
Skąd: kraina cienia(wa-wa)
Wysłany: 30 Kwiecień 2005   

Myśle ze na początku to bym starałsie jakoś delikatnie rozwiązac problem jakiś chwyt ,dźwignia itp. ale jakby to była jakaś naćpana szalona kobieta z czymś niebezpiecznym w ręku to by oberwała normalnie jak facet,niepatyczkował bym sie.
 
 
Gacek 
Posiada 1 dan


Wiek: 37
Dołączył: 28 Lip 2005
Posty: 3
Skąd: Kujawsko-Pomorskie
Wysłany: 2 Sierpień 2005   

Załużmy, że sprzedaicie gonga na ryj już takiej kobicie. A ona idzie z tym na policje z koleżankami, że chcieliście ją obrabować albo zgwałcić. Ja mówię oczywiście jakbyło, jak myślicie komu uwierzą %-)

"Pani" podlatuje dawaj kase albo powiem, że mnie prubowałeś zgwałcić, a ty idziesz sobie dalej i to zlewasz ona zaczyna cie napierdzielać, ty ją uderzasz. Konczysz na policji. Cienko poprostu cienko.
 
 
 
Fish 
Posiada 4 dan

Trenuję: Trenowałem: Iaido/kenjutsu & Oyama Karate
Wiek: 35
Dołączył: 30 Maj 2005
Posty: 245
Skąd: Wrocław
Wysłany: 3 Sierpień 2005   

istnieje opcja pobicia tak zeby zapomniala o tym:P
a tak na serio to przeciez skad bedzie wiedziala jak sie nazywasz etc.? w ryj i idziesz dalej... chociaz slyszalem ze zdarzaja sie damskie gangi napadajace w autobusach: kiedy w banie jest juz malo ludzi to podchodza do kogos siedzacego z tylu, okrazaja go tak zeby nic nie bylo widac i kaza dac forse albo bija do nieprzytomnosci i same biora - takie to jesli jeszcze da rade to bic ile wlezie.
_________________
"Jedna rzecz jest tak pewna jak zgon,
My zmienimy się i rzeczy nam drogie zbledną,
Tak jak już zbladły nie raz,
Znikną tak jak piana na wodzie,
Jak na brzegu piach."
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group