Poprzedni temat «» Następny temat
Bić kobiete...?
Autor Wiadomość
doska 
Posiada 2 dan


Wiek: 33
Dołączyła: 15 Paź 2005
Posty: 72
Skąd: z daleka
Wysłany: 28 Październik 2005   

hehe no ja bym uderzyla :P ale ja to zupelnie inna sprawa:PPP
 
 
 
Darkan 
Posiada 2 dan


Trenuję: intensywnie trenuje ;)
Wiek: 35
Dołączył: 04 Cze 2005
Posty: 62
Skąd: Złodziejówki - Horyniec :)
Wysłany: 28 Październik 2005   

.....ja raczej nie udezył bym dziewczyny
1. Przypuścmy ze ją znam podchodzi do mnie i dostaje z placka ( co miało miejsce ) oczywiscie zdezorientowany jestem ale mnie jakos nie poniosło normalnie czekam a ona mi tlumaczy za co dostałęm :D


2. Wcale jej nie znam zaczyna mnie odpychac bo od tego sie zazwyczaj zaczyna jezeli jest ladna to ja łapie :D zeby nie mogła sie poruszyc :D i czekam az sie uspokoi ;) a jesli nie jest zachwycajaca to staram sie ja odepchanc albo bloki i wykrecanie reki :)

3.Podchodzi do mnie jakis babochłop 2 metry wzrostu 3 w barach piesci jak dorodne głowki kapusty jednym uderzeniem 3 dęby wyrywa i mowi do mnie dawaj kase to strzal w pysk i w nogi :D :D
_________________
Po co to czytasz?? I tak masz mnie w dupie…
 
 
 
Yakubu
[Usunięty]

Wysłany: 28 Październik 2005   

Ten temat mnie przerasta :P
 
 
Olajda$ 
Posiada 2 dan


Wiek: 35
Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 58
Skąd: Jasło
Wysłany: 1 Kwiecień 2006   

Ja tam osobiscie jestem za tym zeby nie bic panienek no to juz przesda no ale jak panna sie rzuca na mnie no to na pewno obezwladnil bym ja i skonczylo by sie na krzyku panny a jak by jej nic nie dawalo rady to juz w ostatecznoscie z liscia na uspokojenie ale raczej nie doszlo by do tego zeby terzeba bylo uderzyc panne
_________________
Gdy ty spisz twój przeciwnik trenuje.
Jak nie teraz to kiedy bedzie dane nam to przeżyć ??? THUG LIFE
 
 
 
aniol 
Posiada 2 dan

Trenuję: jiujitsu
Wiek: 51
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 48
Skąd: Kraków
Wysłany: 3 Kwiecień 2006   

Yakubu napisał/a:
Ten temat mnie przerasta :P


mnie troszke tez

odnosze wrazenie ze kłócą sie w niektorych dwa wzorce zachowan: sarmacki/rycerski szacunek wobec kobiet (ja kobiety to nawet kwiatkiem), z rownie staroploskim pogladem ze "baby jak sie z rana nie obije to jej watroba gnije"

ale i ja sie wypowiem
jesli stanowi realne zagrozenie dla mojego dziecka, mojej zony, kogokolwiek z moich bliskich czy dla mnie, nie widze powodu dla ktorych nie mielbym zdzielic
rzecz w tym jak bardzo - po prostu adekwatnie do zagrozenia, jesli tylko macha lapami to je wykrecam, jesli bije, kopie czy wyjmuje nóż - wale z calą bezwzględnością
sprawa jest prosta - jesli dochodzi do walki (nie mowie tu o pyskowce czy spoliczkowaniu, tylko o prawdziwym zagrozeniu) to po drugiej stronie (obojętne po drugiej stronie czego: noża, pałki czy pięści) nie ma juz kobiety jest przeciwnik, i decyzja jest tylko jedna
ewentualnymi konsekwencjami takiej a nie innej decyzji będę przejmował sie potem
tak samo w kwestii wieku: nie ma dla mnie znaczenia czy napastnikiem jest pryszczaty 13to, barczysty 30to czy moherowy 70cio latek, jest przeciwnikiem, stanowi zagrozenie wiec stanowi zagrozenie ktore musze zneutralizowac

i jeszcze jedno podobne kryteria stosuje sie na treningu: nie ma dziewczyna, kobieta - jest sparingpartner, czesto o zblizonych umiejetnosciach, czy ze wzgledu na plec mam stosowac taryfe ulgowa? chce trenowac? chce sie nauczyc walczyc? wyszla z grupy rekreacyjnej jest w wyczynowej? ubrala rekawice? no to chyba nie dlatego ze są twarzowe? (tu wyjatkowo podkreslam - dotyczy kobiet/zawodniczek zaawansowanych) nie wyobrazam sobie ze partnerzy Agnieszki Rylik czy Beaty Maksymow oszczedzaja je ze wzgledu na plec...
_________________
spieszmy kochać ministrów - tak szybko odchodzą
Ostatnio zmieniony przez aniol 3 Kwiecień 2006, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzysztof Yang 
Posiada 1 dan


Wiek: 38
Dołączył: 12 Maj 2006
Posty: 14
Skąd: Wrocław
Wysłany: 14 Maj 2006   

marsik napisał/a:
HeHe
Rabunek, chciałbym to zobaczeć. Jakby jakaś dziewczyna do mnie podeszła i powiedziała dawaj telefon to bym się chyba polał ze śmiechu.
HeHE

Ta:> a ona Ci ze szpili w jaja:D hahaha... nie biję kobiet... unieruchomienie, odepchnięcie czy coś... Albo... jakby jej zależało np na pobiciu mnie to może bym coś poudawał itp. Wszystko zależy od babki, sytuacji, powodów... jest za dużo możliwości...
 
 
mich123 
Posiada 1 dan

Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 3
Skąd: z krainy deszczowców
Wysłany: 26 Maj 2006   

z innego forum, trochę w temacie czy bić kobietę czy nie:

Cytat:
Matka z kilkuletnią córką oraz jej koleżanką i kolegą napadli na dwóch młodych Słupszczan wracających z treningu. Jeden z nich został ugodzony nożem. Bandytom nie podobało się to, że młodzieńcy się śmiali.

Osiemnastolatek oraz jego starszy o dwa lata kolega wracali ulicą Szczecińską z treningu sztuk walki. W drodze głośno rozmawiali i śmiali się. Nie spodobało się to dwóm dziewczynom i ich koledze, którzy zaczepili chłopców.
Napastnicy: 25-letnia Renata i 18-letnia Mariola oraz 19-letni Krystian byli jeszcze w towarzystwie... kilkuletniej dziewczynki. Bandyci zaatakowali najpierw jednego z chłopców. Krystian uderzył go w twarz, a gdy ten rzucił się do ucieczki, pchnął drugiego nożem w plecy pod łopatkę. W tym momencie wszyscy sprawcy uciekli. Chłopcy schowali się w pobliskiej pływalni, skąd wezwali policję i pogotowie. Ranny trafił do słupskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Policjanci szybko znaleźli napastników w ich domu. W trakcie zatrzymania obie kobiety rzuciły się na policjantów i zaczęły bić. Ponadto poszczuły ich psem, który pogryzł nogi funkcjonariuszom.
Jeszcze tego samego wieczora cała trójka znalazła się w areszcie. Dziecko przekazano ojcu. Kobietom postawiono zarzut czynnej napaści na policjanta, mężczyzna odpowie za usiłowanie zabójstwa. Komendant słupskiej policji będzie się domagał aresztu dla 19-letniego nożownika.


inna sprawa że często kiedy w grupie morderców (mówię tu nie o dresach, czy sytuacjach czysto ulicznych, tylko poważnych, często planowanych przestępstwach) znajduje się kobieta, jest ona przywódcą grupy i z reguły jest najbardziej brutalna z całej grupy.

pozdrawiam
_________________
© mich123. wszelkie prawa zastrzelone :mrgreen:
 
 
angelus88
[Usunięty]

Wysłany: 6 Czerwiec 2006   

Każdy napastnik jest zagrożeniem, dla własnego bezpieczeństwa należy eliminować wszelkie zagrożenia.
 
 
Lili 
Posiada 1 dan

Trenuję: KRAVKA
Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 4
Skąd: Okolice Rzeszowa
Wysłany: 16 Grudzień 2006   

marsik napisał/a:
HeHe
Rabunek, chciałbym to zobaczeć. Jakby jakaś dziewczyna do mnie podeszła i powiedziała dawaj telefon to bym się chyba polał ze śmiechu.
HeHE



Do mojego Kumpla tak podeszła ...
... miała , może 14 latek...

... koleś się zaśmiał ... goniła go póżniej banda "drechów".
 
 
snake
[Usunięty]

Wysłany: 30 Styczeń 2007   

Jak znam to próbóje ją obezwladnić bez niepotrzebnego bólu, jak nie znam i napada mnie taka sk....córka to traktuje jak faceta.
 
 
Yorimoto 
Posiada 1 dan

Trenuję: Karate Kyokushin/MMA
Wiek: 29
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 18 Wrzesień 2009   

Jakby mnie chciala jakas kobieta okrasc to unieruchomic w zadnym wypadku nie bic xd
zawsze jeszcze mozna Jej ukrasc nr telefonu.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group