Poprzedni temat «» Następny temat
Zemsta
Autor Wiadomość
angelus88
[Usunięty]

Wysłany: 21 Czerwiec 2005   

no to może wprowadzimy kodeks Hammurabiego ?? Przemoc nie zawsze jest odpowiednia, ale należy na nią odpowiadać zawsze, bo obojętność wobec zła to jakbyśmy sami byli niemu winni.
 
 
Itachi 
Posiada 2 dan


Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 46
Skąd: konoha
Wysłany: 21 Czerwiec 2005   

po pierwsze : fajnie że ktos tu jest z krakowa ( angelus88, pozdro !! ) po drugie...jak nigdy nie byłem za zemstą, tak ostatnio jestem...a mam ku temu powodu o których nie chcę rozmawiać, bo sa bardzo wkór******e !!!!!!!! Możejak się przełamie i mi przejdzie to powiem.
_________________
"Namida shita kaze wo atsumeteitaina.Nami no sagitsukatte kanata e kaketeku.Kaku kowaku natteru uchi ha tookutemo. Egai ta mirai e tsuzukiteru."

www.narutostory.net
 
 
 
szwagier 
Posiada 4 dan

Wiek: 35
Dołączył: 11 Lut 2005
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 29 Lipiec 2005   

http://wiadomosci.gazeta....00,2846548.html
 
 
 
wojownik 
Szefu


Trenuję: BOKKEN
Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 1020
Wysłany: 29 Lipiec 2005   

szwagier napisał/a:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2846548.html
Głupota ludzka nie zna granic...
W takim przypadku moja zemsta polegala by na wytoczeniu sprawy temu kto mnie pobil. W dyskotece bylo pelno swiadkow.
_________________
https://www.bokken.pl/blog-nc-1.html
 
 
Ryuzoku
[Usunięty]

Wysłany: 29 Lipiec 2005   

cóż, i tak skończy sie na roku-dwóch latach więzienia dla najbardziej agresywnych, a reszta dostanie wyrok w zaweiszeniu...
no a poza tym to ich sporo, 54 sooby...oczywiście sporo przesadzone że znaczna część osób trenujących z okolic, ale 54 osoby...no rzeź by urządzić mogli...
ciekawi mnie tylko w jakich okolicznościach jeden został poobijany w dyskotece, wtedy bym sie dopiero mógł wypowiedzieć czy mieli racje czy nie, tzn, jeżeli to ochrona zaczęła bo im sie nie spodobał-czesto tka bywa-to ja ich popieram, a jeżeli ot było coś takiego że go musieli uspokoić bo by kogoś atakował (kogoś, nie sie bronił) to szkoda było by mi wysiłku na zemste za kogoś takiego...
PS: Woju-wiesz, ale wytoczenie sprawy do sądu nic by Ci nei dało, uznali by że ochroniarze (kilka osob nei koniecznie bedacych tam) mowi prawde, tłum by sie nie znalazł (chyab żę byś znalazł z 50 osob) i byś przegrał...to magia polskiego prawa...
 
 
wojownik 
Szefu


Trenuję: BOKKEN
Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 1020
Wysłany: 29 Lipiec 2005   

Ryuzoku napisał/a:
PS: Woju-wiesz, ale wytoczenie sprawy do sądu nic by Ci nei dało, uznali by że ochroniarze (kilka osob nei koniecznie bedacych tam) mowi prawde, tłum by sie nie znalazł (chyab żę byś znalazł z 50 osob) i byś przegrał...to magia polskiego prawa...
No i tu masz racje wszyskto zalezy od sytuacji trzeba by zaczac dyskusje od tego dlaczego ich kolega zostal pobity.
_________________
https://www.bokken.pl/blog-nc-1.html
 
 
pyqs
[Usunięty]

Wysłany: 29 Lipiec 2005   re

Z Chamami trzeba po chamsku! Gdy bym spotkał pojedyńczo łobuza to bym mu chętnie zrobił kogel mogel z buzi! :wink: Z takimi trzeba ostro inaczej nie dociera!!! [ale oczywiście wszystko zależy od konkretnej sytuacji - czasem nie łatwo być i sędzią i katem]
 
 
Darkan 
Posiada 2 dan


Trenuję: intensywnie trenuje ;)
Wiek: 35
Dołączył: 04 Cze 2005
Posty: 62
Skąd: Złodziejówki - Horyniec :)
Wysłany: 29 Lipiec 2005   

to cos słabi byli ci karatecy jak dali sie tak powalic nie mowiac o judokach ktorzy powinni przjsc pprzez policje jak przecinaki i pouciekac ;] .. a co do zemsty daje nam lepsze mniemanie o sobie dowartowosciuje to nas psychicznie czlowiek nie chodzi z mysla ze np dostał a temu drugiemu nic nie jest ... i mysli ze mu wszystko wolno jak dostanie to sie nauczy na nastepny raz zeby wiecej tego nie probowal ... daje nam swiadomosc wyrownania rachunkow ;] i lepszy komfort psychiczny
_________________
Po co to czytasz?? I tak masz mnie w dupie…
 
 
 
marciniak
[Usunięty]

Wysłany: 30 Lipiec 2005   

Darkan napisał/a:
to cos słabi byli ci karatecy jak dali sie tak powalic nie mowiac o judokach ktorzy powinni przjsc pprzez policje jak przecinaki i pouciekac ;] .. a co do zemsty daje nam lepsze mniemanie o sobie dowartowosciuje to nas psychicznie czlowiek nie chodzi z mysla ze np dostał a temu drugiemu nic nie jest ... i mysli ze mu wszystko wolno jak dostanie to sie nauczy na nastepny raz zeby wiecej tego nie probowal ... daje nam swiadomosc wyrownania rachunkow ;] i lepszy komfort psychiczny
Nie wiem czy wiesz, ale w policji też nie są cieniasy, ktoś tam jednak tłuc się potrafi, są nawet tacy, którzy potrafią myslec, wzięli ich myśleniem. :D Po za tym ci zawodnicy, to poniektórzy w wieku przedszkolnym, 17 latek co najwyżej moze w tyja dostać od gliniarza zaprawionego w bojach i lec na ziemi. Cieniasy i tyle, skoro było około 50 osób, po za tym niektórzy to kompletni kretyni, szczególnie ci w wieku 40 lat... No comment
 
 
wojownik 
Szefu


Trenuję: BOKKEN
Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 1020
Wysłany: 30 Lipiec 2005   

marciniak napisał/a:
.... po za tym niektórzy to kompletni kretyni, szczególnie ci w wieku 40 lat... No comment

U mnie w okolicy pewien ojciec mówi do swojego syna
Cytat:
Starszy będziesz ale mądrzejszy nie

pewnie to sie tyczy wlaśnie takich ludzi
_________________
https://www.bokken.pl/blog-nc-1.html
 
 
Itachi 
Posiada 2 dan


Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 46
Skąd: konoha
Wysłany: 31 Lipiec 2005   

pozatym jak wyskakują pyciarze z bronią palna ( bo napewno nie wyszli na nich z tonfami, tylko dla ubezpieczenia i poczucia bezpieczeństwa wyjęli napewno guny ...)no chyba znacie procedury policyjne...wyskoczyło 12-stu typa z bronią, wypalili tekstem "nie ruszać się !! wszyscy łbem na podłoge !!..skierowali w ludzi waltery, to co mieli zrobić :]

ja bym się położył i sam sobie łapki zapiął kajdankami :)
_________________
"Namida shita kaze wo atsumeteitaina.Nami no sagitsukatte kanata e kaketeku.Kaku kowaku natteru uchi ha tookutemo. Egai ta mirai e tsuzukiteru."

www.narutostory.net
 
 
 
Xaero 
Posiada 4 dan


Trenuję: sztuki walki
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 381
Skąd: by tu wziąść kawuche
Wysłany: 31 Lipiec 2005   

Mój ojciec próbował na mnie kuracji anty-zemstowej. Ale kwas :!: poprosił kilku kolegów by mi wykręcili numer i chciał żebym się nie zemścił ale rozwiązałten problem po cywilizowanemu i tak przez dwa misiąe. Ale skończyło się bokkenem.
 
 
marciniak
[Usunięty]

Wysłany: 31 Lipiec 2005   

Itachi napisał/a:
pozatym jak wyskakują pyciarze z bronią palna ( bo napewno nie wyszli na nich z tonfami, tylko dla ubezpieczenia i poczucia bezpieczeństwa wyjęli napewno guny ...)no chyba znacie procedury policyjne...wyskoczyło 12-stu typa z bronią, wypalili tekstem "nie ruszać się !! wszyscy łbem na podłoge !!..skierowali w ludzi waltery, to co mieli zrobić :]
ja bym się położył i sam sobie łapki zapiął kajdankami :)
Nie wiem czy mieli spluwy, ale jak dla mnie to jest racjonalna reakcja ze strony policji, na cholerę się szarpać z baranami... Sprawa została zakończona szybciej niż się zaczęła, poza tym nie wiemy tak naprawdę jak to było, tylko jeden przeciętny inaczej zdąrzył coś wrzasnąć... Za komuny jak była jeszcze milicja, to ludzie się jej bali - przestępczość była o wiele mniejsza, więc może powinien wrócić szacunek dla aparatu przymusu w tym kraju.
 
 
romanz2 
Posiada 4 dan

Trenuję: br
Wiek: 47
Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 543
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31 Lipiec 2005   

Z tego co wiem, to byli zapaśnicy, to jakaś gazeta czy wiadomości tv podały przez pomyłkę, że judocy i karatecy... w sumie mogło ich być... kilku w tym gronie. Dobiły mnie też informacje o sumo mających uczestniczyć w zemście.
_________________
Hax
 
 
Gacek 
Posiada 1 dan


Wiek: 37
Dołączył: 28 Lip 2005
Posty: 3
Skąd: Kujawsko-Pomorskie
Wysłany: 1 Sierpień 2005   

Z tego co ja wiem, to policjantów było więcej niż 12-stu :lol:
Bylo kilku dziesięciu funkcjonariuszy "normalnej" policji + 12 kolesi z anty terorki tych bardziej poważnych. A pozatym to co mieli zrobić jak mieli guny?
Nie tylko zapaśnicy tam byli. Zajdowali się tam także strongmani. Jednak nie jacyś znai tylko ci co startowali w eliminacjach do pucharu Polski, nie dostali się jednak więc nie są rozpoznawani (co nie zmiena faktu że są bardzo silni :))) ) Psuje to ogulny wizerunek sportowców :twisted: Niestety.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group