Poprzedni temat «» Następny temat
walic czy nie walic:) oto jest pytanie:)
Autor Wiadomość
piotreksu 
Strażnik

Wiek: 42
Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 148
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 17 Marzec 2005   walic czy nie walic:) oto jest pytanie:)

Czy nie mieli byscie oporow przed uzyciem nuna na drugiej osobie? (w samoobronie
:). Jakby nie patrzec nieumiejetne uzycie moze spowodowac bardzo powazne obrazenie oraz smierc. Nie czuli byscie oporow przed zadaniem komus tak powaznych obrazen, czy moze jestescie juz na tyle dobrzy ze bez problemu traficie kogos w lokiec, kolano itp. i nie"zeslizgnie" wam sie nun w bardziej wrazliwe miejsca.
 
 
 
XFactor 
Posiada 4 dan


Trenuję: karate shotokan
Wiek: 42
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 495
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17 Marzec 2005   

Jakbym miał szansę szybko i skutecznie uciec, to o przeciwnika bym się specjalnie nie martwił. Ci bystrzejsi na pewno się domyślą, co mam na myśli. I więcej wolę na ten temat nie mówić. :?
 
 
freestyle_gaiden 
Posiada 1 dan


Wiek: 31
Dołączył: 15 Kwi 2005
Posty: 20
Skąd: szczecin
Wysłany: 23 Kwiecień 2005   

ja mysle rze gdybys miale nun wyją je to mondra osoba odrazu zaczela by uciekac :D
_________________
Tygrys schodzi z gór by zwyciężyć
 
 
 
MATI 
Posiada 2 dan


Wiek: 46
Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 112
Skąd: kraina cienia(wa-wa)
Wysłany: 24 Kwiecień 2005   

niemam oporów w urzywaniu nuna w samoobronie. jesli ktos niema oporów w zaczepianiu mnie to czemu ja miałbym mieć jakieś opory w bronieniu sie?
 
 
XFactor 
Posiada 4 dan


Trenuję: karate shotokan
Wiek: 42
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 495
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24 Kwiecień 2005   

Krótko i na temat. Popieram 8) Dlaczego niby broniący się miałby być na straconej pozycji :!:
 
 
romanz2 
Posiada 4 dan

Trenuję: br
Wiek: 47
Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 543
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25 Kwiecień 2005   

Bo polskie prawo jest głupie. Atakujący może ciebie zaatakować czym chce. Ty za to nie możesz się bronić wszelkimi możliwymi sposobami.

Inna sprawa, mój kolega powiedział kiedyś : "lepiej mieć brzydki proces, niż ładny pogrzeb"
_________________
Hax
 
 
XFactor 
Posiada 4 dan


Trenuję: karate shotokan
Wiek: 42
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 495
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25 Kwiecień 2005   

romanz2 napisał/a:
Bo polskie prawo jest głupie. Atakujący może ciebie zaatakować czym chce. Ty za to nie możesz się bronić wszelkimi możliwymi sposobami.
Raczej problem polega na tym, że może zaatakować i nie ponieść konsekwencji :!: Znaczy - ujdzie mu "na sucho".

romanz2 napisał/a:

Inna sprawa, mój kolega powiedział kiedyś : "lepiej mieć brzydki proces, niż ładny pogrzeb"
O piękne słowa! Zgadzam się.
 
 
MATI 
Posiada 2 dan


Wiek: 46
Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 112
Skąd: kraina cienia(wa-wa)
Wysłany: 26 Kwiecień 2005   

jest jeszcze jedno fajne powiedzienie "lepiej zeby mnie 12 sądziło niż 6 niosło......" choć to bardziej pasuje do USA bo tam jest 12 przysięgłych a w polsca tylko kilku. ale brzmi fajnie.
 
 
Kegriz 
Posiada 2 dan

Trenuję: BRAK
Wiek: 48
Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 57
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26 Kwiecień 2005   

niby macie racje mówiąc, że jeśli podchodzi do Ciebie dresiarz z zamiarem okradzenia Cię i pobicia, to nie powinno się mieć rzadnych zachamowań przed uderzeniem go nawet dotkliwie... ale ja jednak mimo iż też popieram takie myślenie... niestety (może "stety") mam opór przed potraktowaniem kogoś nunem... :/

może podczas takiej sytuacji zadziała jakoś adrenalina i opór zniknie, ale na dzień dzisiejszy nie wiem... :|
_________________
. .
 
 
MATI 
Posiada 2 dan


Wiek: 46
Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 112
Skąd: kraina cienia(wa-wa)
Wysłany: 29 Kwiecień 2005   

po pierwszym razie opór ci przejdzie..........
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group