Poprzedni temat «» Następny temat
najlepszy lub ulubiony aktor
Autor Wiadomość
wojownik 
Szefu


Trenuję: BOKKEN
Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 1020
Wysłany: 21 Marzec 2005   najlepszy lub ulubiony aktor

jaki wedlug was jest najlepszy aktor ktory perfekcyjnie potrafi przedstawic swoje umiejetnosci w filmach ? czy myslicie ze mozna sie tak wykazac ?
macie jakiegos ulubionego aktora ?
_________________
https://www.bokken.pl/blog-nc-1.html
 
 
angelus88
[Usunięty]

Wysłany: 21 Marzec 2005   

Moim ulubionym aktorem (jeśli chodzi o kożystanie z MA) jest Jet Li (Pocałunek smoka, Romeo musi umrzeć, od kołyski aż po grób i jeszcze pare), po prostu lubię patrzeć jak facet wykonyje te wszystkie układy walki, ubaw po pachy (jak np walczył plastikowymi spinaczami do kabli albo wyciągnął facetowi pasek ze spodni i przywiązał nogę do szyji), ale nie oceniałbym umiejętności aktora odnośnie MA po jego filmach (bo każdy wykonuje zaplanowane w najdrobniejszym szczególe układu), podobał mi się Matrix (lubię science fiction różnego radzaju połączenia z MA) i widziałem film jak Keanu i reszta musieli się napocić żeby opanować podstawy posługiwania się różną bronią i stylami walki. (poza tym Jackie Chan > ubaw po pachy)
 
 
marsik 
Posiada 2 dan


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 110
Skąd: Kraków N-H
Wysłany: 22 Marzec 2005   

Moi zdaniem aktorem który prezentuje wyskoki poziom jest Steven Seagal. Może aktorem nie jest zbyt dobrym ale walki w jego filmach są naprawde imponujące.
_________________
Autor tego posta informuje, że bywa skrajnie nietolerancyjny i często miewa w poważaniu resztę świata.
Dziękujemy za uwagę.
 
 
 
Nightbudda 
Posiada 2 dan


Wiek: 40
Dołączył: 15 Kwi 2005
Posty: 50
Skąd: Głogówek
Wysłany: 15 Kwiecień 2005   

Jet Li jest 5 krotnym mistrzem wu-shu chin wiec oprocz udawania tez potrafii wymiatac
:t
 
 
 
Xaero 
Posiada 4 dan


Trenuję: sztuki walki
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 381
Skąd: by tu wziąść kawuche
Wysłany: 15 Kwiecień 2005   

Myśle że Jet Li jednym słowem wymiata :D , Steven Seagal może najlepszym aktorem nie jest ale 7 Dan Aikido robi wrażenie, Bruce Lee można zostawić bez komentarza, ale Jecki Chan (nie jestem pewien czy tak się pisze) w filmach pokazuje jak używać otoczenia :D (Masakra)
 
 
Nightbudda 
Posiada 2 dan


Wiek: 40
Dołączył: 15 Kwi 2005
Posty: 50
Skąd: Głogówek
Wysłany: 15 Kwiecień 2005   

Mozna powiedziec ze Jackie pokazuje bardzo przydatne techniki w ciasnych pomieszczeniach gdzie nie za bardzo mozna sobie pozwolic na machanie nogami czy nunchaku :t
 
 
 
wojownik 
Szefu


Trenuję: BOKKEN
Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 1020
Wysłany: 15 Kwiecień 2005   

to sa tonfy :t ato jest nun :n :n1
_________________
https://www.bokken.pl/blog-nc-1.html
 
 
XFactor 
Posiada 4 dan


Trenuję: karate shotokan
Wiek: 42
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 495
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15 Kwiecień 2005   

A san setsu-kon to gdzie, hę? Co to za dyskryminacja?! :mrgreen:
 
 
gilotyna
[Usunięty]

Wysłany: 19 Październik 2005   

Troche szkoda ze nikt nie wspomniał o legendarnej postaci,jaką jest bruce lee,która otworzyla oczy na świat ,,zachodowi'' gdyby nie on nikt z nas(was) nie poznal slów ,,kung fu'' , jeet kune do czy kArate.
Do tego nalerzy przyznac iz jest on najwiekszym z aktorów,jego filmy zawsze pokazywały prawdziwą walke a nie popisóki/etc
 
 
angelus88
[Usunięty]

Wysłany: 19 Październik 2005   

gilotyna napisał/a:
Troche szkoda ze nikt nie wspomniał o legendarnej postaci, (ciach) jego filmy zawsze pokazywały prawdziwą walke a nie popisóki
O ile pamiętam to o BL był osobny temat, nie chce mi się teraz go szukać ale ta postać jest tak kultowa, że miała osobny temat. Choć mogę się mylić. Osobiście BL jest dla mnie tym czym dla żyda jest Mojżesz :wink:
A co do walki pokazywanej na filmach to zachowuję dystans w tej dziedzinie, nawet jeśli chodzi o taką legendę jak Bruce Lee
 
 
Ryuzoku
[Usunięty]

Wysłany: 20 Październik 2005   

wiecie, walka popisowa w filmie jeszcze mnie tak bardoz nie boli jezeli jest dobrze zrobiona, o wiele bardziej mnie wnerwia jak wrzucaja w jakims filmie mistrza walki mieczem, albo cos takeigo co takiej broni nawet trzymac poprawnie nie potrafi-bo tego sie nie da efektami specjalnymi polepszyc:/
a co do aktorow to nigdy nei przywiazywalem glebszej wagi, byle by dobrze grali, i odpowiadali z mimiki i glosu do danej postaci,...
 
 
Yakubu
[Usunięty]

Wysłany: 26 Grudzień 2005   

Jeśli chodzi o kino samurajskie, to oczywiście mogę podać tylko jedno nazwisko - Mifune Toshiro :] Uzasadnienie? Raczej niepotrzebne. Wystarczy obejrzeć kilka filmów. I pomyśleć, że ten człowiek przez zwykły przypadek został aktorem. No ale miał szczęście, że akurat zauważył go inny znany Japończyk - Kurosawa Akira :D
Ostatnio zmieniony przez wojownik 24 Marzec 2006, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ronin 
Posiada 1 dan


Trenuję: przekrojowo
Wiek: 38
Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 10
Skąd: Pleszew
Wysłany: 26 Lipiec 2008   

jet li
toshiro mifune
donnie yen
_________________
Nieporuszony niczym woda
Niepowstrzymany niczym ogień
Spokojny niczym las
Zwinny niczym wiatr
Na ziemi i na niebie tylko mnie należy się podziw
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group