Poprzedni temat «» Następny temat
Witam jestem nowicjuszem i prosze o pomoc
Autor Wiadomość
mikebradley95 
Posiada 1 dan

Trenuję: BRAk
Wiek: 28
Dołączył: 01 Gru 2013
Posty: 1
Wysłany: 1 Grudzień 2013   Witam jestem nowicjuszem i prosze o pomoc

Witam.
Mysle ze tu mg otrzymac pomoc. Otoz jestem w ostatniej klasie liceum profilowanego mundurowego. Od 6 sierpnia naleze do jednostki strzeckiej ktora miesci sie we Wloclawku. W przyszlosci zamierzam zostac antyterrorysta lub zostac zolnierzem ale nie wiem czy mnie przyjma bez prawa jazdy i matury. Kiedys trenowalem mieszane sztuki walki. Bardziej kickboxing przez miesiac ale przerwalem trening z powodow prywatnych. Nie stac mnie na :cry: kursy sztuk walki nawet na wyjazdy na zajecia strzeleckie mam malo kasy. Na 3 wyjazdy mi tylko starcza. Co gorsza w mojej szkole mam problem z jednym kolesiem i jak ma mi zrobic krzywde to chce byc na to przygotowany i zrobic mu jeszcze wieksza ode mnie. Bardziej chodzi mi o polaczenie samoobrony z krav maga i jujitsu. Mam takie pytania:
:(
1. Jakie polecacie cwiczenia wytrzymalosciowo silowe (silownie mam dostepna dwa razy w tygodniu)
2. Mam pare e bookow i ksiazke o jujitsu i czy mozna sie z nich nauczyc bez partnera ?



Prosze o szybka pomoc.
 
 
Fightline 
Posiada 1 dan

Trenuję: Karate
Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 31
Wysłany: 17 Styczeń 2014   

Proponuje abyś przejrzał szereg wątków tym dziale i znajdziesz odpowiedzi. Poza tym podaj ile ważysz oraz ile masz wzrostu,a do wojska czy też szkoły oficerskiej bez matury sie nie dostaniesz.
_________________
Podpis łamie regulamin
 
 
Fraggles 
Posiada 2 dan

Trenuję: Shaolin Kempo
Wiek: 54
Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 54
Skąd: Warszawa, Lublin
Wysłany: 16 Kwiecień 2014   

Z treningami jest tak: Katuj to, co najgorzej Ci idzie, a potem ręce. Nie ucz się z książek, booków, kaset, bo się oszukasz bardziej niż myślisz. Lepiej postaw na intuicję.
_________________
Fraggles
 
 
niedozwolonanazwa 
Posiada 1 dan

Trenuję: MT
Dołączył: 30 Lip 2014
Posty: 44
Wysłany: 30 Lipiec 2014   

Minęło już trochę czasu więc jeżeli zaglądasz na forum to napisz na co się zdecydowałeś oraz rzecz jasna jak Ci idzie,czekamy na Twoją odpowiedź:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group