Poprzedni temat «» Następny temat
Rodzaj linki
Autor Wiadomość
Nagash 
Posiada 1 dan


Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 18
Skąd: Bytom
  Wysłany: 8 Maj 2005   Rodzaj linki

Witam! Nunchaku interesuję się już od jakiegoś czasu i postanowiłem sobie zrobić własne. Zrobiłem linkowe i nie wiem jakia linka jest najlepsza. Moglibyście mi doradzić w tej sprawie? chciałbym wiedzieć jakie rodzaje linek są najwytrzymalsze i gdzie można je dostać. Za pomoc z góry dZ1ĘkUjĘ :D
 
 
 
XFactor 
Posiada 4 dan


Trenuję: karate shotokan
Wiek: 42
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 495
Skąd: Warszawa
Wysłany: 8 Maj 2005   

Na pewno nie zawiedzie Cię alpinistyczna, trzeba zajrzeć do jakiegoś sklepu z takimi artykułami. Alpinistyczny sklep internetowy (kliknij mnie). Nie zapomnij też przeczytać tematów: Łączenie pałek (klknij mnie) oraz Jak wykonać nunchaku (kliknij mnie).
 
 
Nagash 
Posiada 1 dan


Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 18
Skąd: Bytom
Wysłany: 8 Maj 2005   

Linki alpinistyczne nie są na moją kieszeń ... :( a co do pozostałych linków to już się obeznałem. Muszę chyba spróbować żeniemia, tylko gdzie ja go skołuję w bytomiu? :? Trza poszukać. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje będę wdzięczny za podzielenie się nimi.
 
 
 
XFactor 
Posiada 4 dan


Trenuję: karate shotokan
Wiek: 42
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 495
Skąd: Warszawa
Wysłany: 8 Maj 2005   

Nagash napisał/a:
(ciach) Muszę chyba spróbować żeniemia, tylko gdzie ja go skołuję w bytomiu?
O to dobrze trafiłeś, ja mam nun na rzemieniu i macha się luksusowo. Po prostu poezja. Zobacz: nun na rzemieniu (kliknij mnie). A skąd go skołujesz? Hmmm. Nie wiem...
 
 
Nagash 
Posiada 1 dan


Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 18
Skąd: Bytom
Wysłany: 8 Maj 2005   

Widziałem już twoje nun :P Fest kozackie :]
W moim nun pałki są z kija z miotły, a połączone są włóczką :oops: musze pobujać się po szopach :P
 
 
 
XFactor 
Posiada 4 dan


Trenuję: karate shotokan
Wiek: 42
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 495
Skąd: Warszawa
Wysłany: 8 Maj 2005   

Nagash napisał/a:
Widziałem już twoje nun :P Fest kozackie :](ciach) musze pobujać się po szopach :P
Zobacz w supermarketach, może to rozwiąże Twój problem. Albo dogadaj się z naszym Szefem (kliknij mnie) w końcu On prowadzi ten biznes.
 
 
romanz2 
Posiada 4 dan

Trenuję: br
Wiek: 47
Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 543
Skąd: Warszawa
Wysłany: 8 Maj 2005   

Nagash, Nagash... kup kawałek rury pcv i z tego zrób ;]
_________________
Hax
 
 
XFactor 
Posiada 4 dan


Trenuję: karate shotokan
Wiek: 42
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 495
Skąd: Warszawa
Wysłany: 8 Maj 2005   

romanz2 napisał/a:
Nagash, Nagash... kup kawałek rury pcv i z tego zrób ;]
On szuka LINKI!
 
 
Nagash 
Posiada 1 dan


Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 18
Skąd: Bytom
Wysłany: 8 Maj 2005   

No właśnie :P Jak mi zrobisz z pcv linke to zbuduję ci świątynię :]
 
 
 
wojownik 
Szefu


Trenuję: BOKKEN
Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 1020
Wysłany: 9 Maj 2005   

Proponuje Ci zwykla linke nie wiem czy ja fachowo nazwe budowlana najlepiej z grubszych tj 4 czy 5 mm. 1 metr takiej linki max 2 zl co do nun Ci wystarczy. Dlaczego Ci to polecam ? Bo zrobilem kilka sztuk takich choc mialem pewne obawy czy to wytrzyma i powiem ze jestem mile zaskocozny bo mam pierwsze sygnaly ze wszyskto ok:

"Kłaniam się

mija właśnie miesiąc od kiedy kupiłem nunchaku, więc piszę - sprawuje
się doskonale, póki co nie miałem z nim żadnych problemów.

pozdrawiam
Krzysztof Z"

Osoby ktore kupily maja mnie powiadomic kiedy padnie linka o ile padnie bo srednica 5 mm to kawal liny :)

Na poczatek warto zainwestowac w taka linke bo to marne grosze a wytrzymalosc ok.
Kupisz ja w kazdym sklepie budowlanym lub supermarkecie.
Jak jak zakupisz to daj znac czy znalazles i co zakupiles :)
_________________
https://www.bokken.pl/blog-nc-1.html
 
 
XFactor 
Posiada 4 dan


Trenuję: karate shotokan
Wiek: 42
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 495
Skąd: Warszawa
Wysłany: 9 Maj 2005   

wojownik napisał/a:
Jak jak zakupisz to daj znac czy znalazles i co zakupiles :)
I za ile... :)
 
 
Nagash 
Posiada 1 dan


Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 18
Skąd: Bytom
Wysłany: 9 Maj 2005   

OKS rozejrzę się :] bo jak na razie ta włóczka w ciągu jednego dnia się przeciera. Jest to troche niebiespieczne bo jeśli sie trenuje w domu to można zniszczyć coś wartościowego... Mi na szczęście jeszcze nic się nie udało zniszczyć :P
 
 
 
romanz2 
Posiada 4 dan

Trenuję: br
Wiek: 47
Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 543
Skąd: Warszawa
Wysłany: 9 Maj 2005   

On pyta o nitke, a ja mówiłem o jego kiju od miotły :>

E tam, nie zrobisz taki dziwacznego zniszczenia. Sai spadło mi ostrzem do dołu i zrobiło dziurę w kafelkach które są na podłodze w przedpokoju u mnie. a co do linki itp.- Widziałem jak gość robił nunchaku na obozie. Wziął miotłę, łańcuch który podkradł z rowerów (tja to był łańcuch trzymający rowery by nikt ich nie ruszał, a nie ten no rowerowy) i jakoś to połączył gwoździem :) pomyśleć , że sprzedał takie za 30 zł.
_________________
Hax
 
 
Sorc 
Posiada 3 dan
Umysłowy abstynent


Wiek: 35
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 125
Skąd: Tarnów
Wysłany: 9 Maj 2005   

Nagash : kije od miotły ? o_O chyba za mała średnica chyba, że masz jakąś duza miotelke ;D zmien szybko na kawałek litego drewna buk/dąb włóczka na Nun mhm dziwne chłopie, że jeszcze zyjesz ;D sprobuj isc do alpinistycznego sklepu/sportowego i spytaj o kawałek 15 cm linki alpinistycznej :) ja mam w domu dokladnie 26 cm za friko ;) i czekam az Wojownik sie zabierze za te nuny na lince ;]
_________________
Only the dead saw end of war.
 
 
 
angelus88
[Usunięty]

Wysłany: 9 Maj 2005   

Nagash napisał/a:
Linki alpinistyczne nie są na moją kieszeń ... :( a co do pozostałych linków to już się obeznałem. Muszę chyba spróbować żeniemia, tylko gdzie ja go skołuję w bytomiu? :? Trza poszukać. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje będę wdzięczny za podzielenie się nimi.
Ludzie te linki to mają kilkadziesiąt metrów Nagash idź do sklepu sportowego, nie wiem skąd jesteś ale na pewno masz u siebie sklep sportowy, jak kupisz taką za 5zł (ale za 1m) to wystarczy zwłaszcza te tańsze po 3 zł na metr tna na kawałki jakie chcesz (takie do podczepiania sprzętu), włóczką nawet się nie baw, albo poproś w ogrodniczym o sznurek nylonowy (polipropylenowy ok10 m za 3zł) skoro już masz oszczędzać. Ale linkę kup na metry myślę że 30 cm Ci wystarczy, alpinistyczne nie są wcale drogie jeśli bierzesz np 1/2 metra. Tylko pamiętaj że jak już zwiążesz to musisz zgrzać końce (najlepiej nad świeczką jak nie masz sprzętu)

Please, cytowanie :wink: Pzdr. XFactor
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group