Poprzedni temat «» Następny temat
Muay Thai + odżywki
Autor Wiadomość
Dawid9191 
Posiada 1 dan

Trenuję: Muay Thai
Wiek: 32
Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: Gdynia
Wysłany: 6 Październik 2009   Muay Thai + odżywki

Przepraszam , wiem , że to może nie typowy zagadnienie dla tego tematu , ale myśle , że jest tutaj sporo ludzi którzy mogą mi pomóc

Wiek: 18
Wzrost: 173
Waga: 65

Chciałbym prosić o rade , 2-3 lata temu brałem massa xxl + kreatyne + glutamine , jestem bardzo zadowolony , bo po tej kuracji przytyłem 8kg. Lecz prawie od roku już nie chodzę na siłownie, ponieważ zacząłem trenować sztuki walki, trenowałem przez pół roku boks, teraz przerzuciłem się na Muay Thai(tajski boks). Teraz ponownie chciałbym przytyć i mam taki problem , mój plan tygodniowy wygląda tak : wtorek i czwartek tajski boks + raz lub 2 razy siłowania + codziennie pompki przysiady .
I teraz mam pytanie: jaki efekt da branie odżywek przy takim planie ? (boje się czy to wystarczy czy nie wystąpią rozstępy lub jakieś nie pożądane efekty itp.)
I jeszcze prosze o rade jakie odżywki byście mi doradzili ? białko+ kreatyna ? a może coś innego ?

Z góry dziękuje za pomoc !
 
 
revkrk 
Posiada 1 dan

Trenuję: Muay Thai
Dołączył: 21 Maj 2012
Posty: 10
Skąd: Kraków
Wysłany: 21 Maj 2012   

odżywki to suplementy, ustal sobie porządnie diete a przyrosty będą.
 
 
rudi739 
Posiada 1 dan

Trenuję: boks
Dołączył: 11 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11 Styczeń 2013   

dokładnie usiądź z kalkulatorem i porządną diete sobie ustal a waga sama przyjdzie
 
 
LesnaChata_pl 
Posiada 1 dan

Trenuję: karate
Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 40
Skąd: Jastrowie
Wysłany: 23 Luty 2013   

Na forum możesz spotkać też ciekawe artykuły dotyczące diety oraz ewentualną rozpiskę,warto z tego skorzystać. Same odżywki nie będą dobrym wyborem,bez diety po prostu w ogóle się nie sprawdzą.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group