Poprzedni temat «» Następny temat
[ Kick Boxing] Dieta - Kickboxing pomocy!
Autor Wiadomość
kuba 
Posiada 1 dan

Trenuję: Kickboxing
Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: 27 Lipiec 2011   [ Kick Boxing] Dieta - Kickboxing pomocy!

Witam
Mam 17 lat, waga 63 kg, wzrost 185 cm, Trenuje kickboxing od 2 lat lecz teraz mam przerwę 2 miesięczną ponieważ są wakacje i treningów nie ma.

Chciałbym się przygotowywać do następnego sezonu dlatego chce zacząć biegać od 1 sierpnia codziennie po 30 min nonstop + rozciągnie, walka z cieniem.

Chciałbym również stosować dietę od 1 sierpnia a mianowicie chce zwiększyć swoją wytrzymałość. Ale jeśli chodzi o dietę to jestem zielony, nie wiem co mam jeść na śniadanie, obiad, kolacje. I tu jest mój problem.

Bardzo bym prosił o rozpisanie mi co mogę jeść a czego mam unikać i ile posiłków dziennie mam jeść. Proszę o nie pisanie ile kcal mam spożywać czy w gramach bo nawet nie umiem sam sobie zrobić takiej diety. Dlatego proszę o rozpisanie mi co mam jeść na śniadanie, obiad, kolacje. Bardzo Proszę.

Jeśli chodzi o moje Treningi to wyglądają one następująco, jak już wspomniałem od 1 sierpnia będę tylko biegał codziennie i rozciąganie, a od września treningi wyglądają następująco:
1. Poniedziałek Kickboxing
2. Wtorek Kickboxing, bieganie
3. Środa Kickboxing
4. Czwartek Kickboxing, bieganie
5. Piątek Kickboxing
6. Sobota bieganie
7. Niedziele wolne

Jeśli to za dużo treningów to mogę we wtorki i czwartki bez treningu kickboxingu tylko same bieganie.

Bardzo Proszę o pomoc w ułożeniu diety.
Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group