Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: wojownik
4 Wrzesień 2009
Taekwon-do
Autor Wiadomość
wojownik 
Szefu


Trenuję: BOKKEN
Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 1020
Wysłany: 5 Kwiecień 2005   

no to powiedzcie mi po co robia takie kursy ? skoro je robia to chyba musi ktos to kupowac nie ?
_________________
https://www.bokken.pl/blog-nc-1.html
 
 
szwagier 
Posiada 4 dan

Wiek: 35
Dołączył: 11 Lut 2005
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 5 Kwiecień 2005   

ludzie którzy mają za dużo kasy a boją się wyjść na trening lub naoglądali sie za dużo filmów o SW bo ternowanie na odległość wydaje mi się śmieszne przecież ten trener nas nigdy nie zobaczy w rzeczywistości , przynajmniej ja tak uważam :|
 
 
 
angelus88
[Usunięty]

Wysłany: 7 Kwiecień 2005   

wojownik napisał/a:
no to powiedzcie mi po co robia takie kursy ? skoro je robia to chyba musi ktos to kupowac nie ?

robią to dla kasy a ludzie kupią wszystko jeśli im wmówisz, że tego potrzebują (jak choćby paseczki spalające tłuszcz z TVshopu- lipa , oglądałem ostatnio program gdzie ludzie żalili się że ktoś im coś wcisnął, ludzie kupią wszystko bo inni sprzedadzą wszystko "bo oni chcą byś ty był konsyment, nie myślał, lecz działał jak instrument, konsument mówi że je aby jeść , więc pomyśl czy jesz aby jeść" :wink:
 
 
szejki23 
Posiada 1 dan


Trenuję: Taekwondo
Wiek: 26
Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 2
Skąd: okolice Świdnicy
Wysłany: 21 Lipiec 2011   

Robią kursy nie tylko dla pieniedzy. Niektorym trenerom sie poprostu nudzi, alb chcą dorabiać do zarobków z pracy/renty. Są też tacy, ktorzy oddali się temu zajęciu z czystej pasji(Ten typ na wymarciu :mrgreen:
_________________
1.Jestem normalny 2.nie lubie spamu 3....dalej myśl sam
Ostatnio zmieniony przez wojownik 22 Lipiec 2011, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GaoRi 
Posiada 1 dan

Trenuję: Taekwondo
Dołączył: 15 Sie 2011
Posty: 3
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 15 Sierpień 2011   

Ja mam 14 lat i trenuję taekwondo ciągle w tym samym klubie , jest tam 1 trener od rozgrzewki który trenuję cały życie to a 56 lat 1 dan (nie obchodzi go stopień lecz umiejętności) , niema rodziny ponieważ wybrał tylko taekwondo i trenera który leci na forse (70zl miesięcznie) trenuję 7 lat i nigdy nie zamieniłbym tego sportu na inny , oczywiście ITF !!
Mam chyba 3 medale złote i 1 srebrny , wiele razy próbowałem przestać chodzić bo mi się nie chciało , ale potem tak dziwnie się czułem bo nie było mnie na treningu (jak uzależnienie) ;dd
Ostatnio zmieniony przez wojownik 15 Sierpień 2011, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group